מפתחים
פורטל הדלתות, חלונות והמפתחים המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   


מדוע כדאי להתקין סורגים בדירות גם בקומות הגבוהות?

רגילים לחשוב על סורגים רק בהקשר של דירות קרקע ובתים פרטיים? ובכן ברור שאי אפשר לחלוף כיום ליד בניין דירות מבלי להבחין בתופעה של סורגים סביב חלונות הדירות בקומה הראשונה ובקומת הקרקה. אבל, סורגים לא נועדו לפתור רק את הבעיות של דיירי הקומות התחתונות. פתרון הסורגים מתאים לכל הבית, והוא יהיה הפתרון האולטימאטיבי כאשר אנו רוכשים סורגים ממקום המתמחה בתכנון וייצור של : שערים, סורגים,מדרגות,פרזול,סורגים,דלתות וריהוט מיוחד.

סורגים באים לפתור כמה בעיות כאשר הראשונה ביניהם היא שמירה על הבית מפני חדירת פורצים וגנבים. למרבה הצער, עבריינים כיום כבר מזמן אינם מסתפקים בפריצות לדירות קרקע ללא סורגים והם מוצאים דרכים מתוחכמות לחדור גם לדירות בקומות עליונות ובעיקר לקומות האחרונות דווקא (מבעד לגג הבניין) כך שגם אנשים המתדוררים בקומה תשיעית ואפילו בוקמה שמונה עשרה, אם זו הקומה האחרונה או אחת לפני, גם להם כדאי ואף מומלץ בחום לחשוב על הפיתרון של סורגים.

אבל כפי שצויין תחילה, סורגים המאבטחים אתאזור החלון ושומרים על הבית מפני חדירה אליו הם גם בו זמנית שומרים מפני מקרים טרגיים של נפילה אל מחוץ לבית ולכן סורגים הם פיתרון בטיחותי אולטימטיבי לבתים עם ילדים ובעיקר - סורגים הם פריט חובה למשפחות עם ילדים שובבים המתרוצצים ללא הרף.

מקרים טרגיים התרחשו במקומות רבים בעולם וגם בישראל, למרבה הצער, מידי שנה אנו שומעים על מקרה עגום בו ילד נפל או מותו או נפצע קשות כתוצאה מנפילה מבעד לחלון או דרך מרפסת. לכן, לא משנה באיזו קומהאתם גרים ולארק בגלל הדאגה לקניין שלכם כי כפרות על הטלויזיה! למען השקט שלכם ובכדי להיות בטוחים שבאמת סגרתם כל פינה אפשרית ומנעתם כל תאונה אפשרים בחלל הבית ושהילדים שלכם מוגנים במאה אחוז - כדאי לכם לחשוב ברצינות על התקנת סורגים הן מחוץ לחלונות והן מחוץ למרפסות הדירה וככל שהדירה ממוקמת בקומה גבוהה יותר, כך כדאי לבחור בסוג איכותי יותר של סורגים.

לאיתור חברות המבצעות התקנת סורגים ולקבלת הצעות מחיר עבור סורגים לדירה שלכם, ניתן להקיש את הצירוף "סורגים לבית" באינטרנט ולהתחיל לחפש כבר עכשיו.

חנויות מומלצות לרכישת סורגים מעוצבים

במאמר שלפניכם נדון בחנויות המומלצות לרכישת סורגים מעוצבים. כידוע, סורגים מעוצבים, בשונה מבעבר הם נחלת כל מי שמעוניין או צריך לרכוש סורגים לביתו. בתעשיית מוצרי הבית כבר הוכח כי סורגים יכולים לספק גם בטיחות וגם עיצוב ברמות גימור הגבוהות ביותר במוצר אחד. במאמר זה נספק עבורכם מידע מלא על איתור חנויות מומלצות בהן כדאי לרכוש סורגים מעוצבים.

התעניינו בחנויות סורגים

ניהול מספר שיחות עם חבריכם אודות רכישת סורגים יוביל אתכם לחנויות המספקות סחורה זו. חשוב לבדוק שני מאפיינים: ראשית כל, מהי רמת הפופולריות של החנות הזו בשוק. כמה קונים ממליצים עליה, כמה קונים יציינו כי החנות מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר, והאם ישנם אומנים מתחום העיצוב הביתי שיטענו לזכותה של החברה כמי שמשווקת מוצרי עיצוב ברמות הגבוהות ביותר. הסממן השני הוא צפייה במגוון מוצרי החנות והבחנה האם לחנות ישנו נפח רחב של דגמים מהם ניתן לבחור מי יהיו הסורגים הביתיים שלנו. אם המבחר כה גדול עד כי נדרשת עזרה מקצועית של מעצב פנים בבחירת הסורגים – סימן שהחנות טובה ומספקת מוצרי איכות.

בדקו את טיב המוצרים השונים

התייחסו לרמות הגימור של המוצר: האם הפיתוחים שישנם על הסורגים מוצאים חן בעיניכם? מה חושבים החברים על המוצרים המעוצבים – פרי שיווקן של החנויות? בדקו את המוצרים כמיטב יכולתכם, תוך התייעצות עם מגוון רחב של בעלי דעה אשר ניתן לסמוך עליה. כמובן שבדיקת טיב המוצר כוללת גם בדיקה בטיחותית. עליכם לוודא שמדובר בסורגים עמידים וחזקים אשר אינם חשופים לחלודה או לקורוזיה, ועשויים ללא חת מחומרים חזקים ביותר אשר קשה לזעזע אוה חלילה לשבור אותם. ניתן לצפות בכל חנות – בתקן שיש לכל סט סורגים ולהיווכח בעצמכם על פי נתון זה.

מפתחים | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים | דלתות פנים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מפתחים © 2009