מפתחים
פורטל הדלתות, חלונות והמפתחים המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   

 

כאשר באים לבצע עיצוב פנים חשוב לדעת מספר דברים בסיסיים. ראשית עיצוב פנים מתייחס למערכות השונות שבבית: מערכות אינסטלציה, חשמל, מיזוג אויר וכמובן מערכות תקשורת. כדי לעשות עיצוב פנים יש ראשית לדעת היכן נמצאות מערכות אלה, האם ניתן לשנות את מיקומן ומה משמעות הדבר מבחינה מעשית וכלכלית. כל תכנון עיצוב פנים הבית ללא התייחסות למערכות אלה לא יהיה יעיל. אפשר לעשות עיצוב פנים מרהיב למטבח אבל אם בשלב עיצוב פנים לא לקחו בחשבון היכן נמצאות נקודות החשמל במטבח יכול להיות שכל העיצוב לא יהיה אפשרי ברגע שבאים ליישם אותו.

גם תכנון ועיצוב של התאורה קשור לתחום עיצוב פנים. מי שעוסק בתחום עיצוב פנים צריך להכיר את ההשפעה של האור על חלל החדר. מומחה לתחום עיצוב פנים צריך לדעת כמה תאורה נכנסת לחדר באופן טבעי ואיך לשלב את התאורה המלאכותית בתאורה טבעית זו בצורה כזו שגם תהיה פונקציונלית וגם תהיה נאה.

מומחים בתחום עיצוב פנים מעבר לידע כיצד למקם רהיטים, אביזרים ואובייקטים אחרים בחלל הבית מורים להכיר גם את הטרנדים והחידושים האחרונים והמובילים בתחום עיצוב פנים. אחת המגמות החמות בתחום עיצוב פנים ובכלל היא שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. שימוש בחומרים כמו במבוק לייצור רהיטים או עיצוב רהיטים בצורת צמחים או גלי ים. טרנד נוסף של עיצוב פנים הוא הטרנד האתני הוא כולל מגוון רהיטים בעבודת יד מארצות שונות.


גם לטכנולוגיות מתקדמות יש השפעה על תחום עיצוב פנים. טכניקות מתקדמות מאפשרות למשל ייצור של גופי תאורה מחומרים חדשים ונורות אקולוגיות. גם טפטים חזרו בתקופה האחרונה כטרנד חם בתחום עיצוב פנים. הודות לטכנולוגיות מתקדמות ניתן להדפיס עליהם הדפסים ריאליסטיים או פנטסטיים לחלוטין בטקסטורות שונות.

 

מפתחים | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים | דלתות פנים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מפתחים © 2009