מפתחים
פורטל הדלתות, חלונות והמפתחים המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   

עבודות אלומיניום תופסות מוניטין בבניה המודרנית של ימינו- כשבימינו הבתים הופכים להיות חכמים, הדרישה לאסתטיקה ויופי מודרני הופכת להיות יותר ויותר מבוקשת, עבודות אלומיניום נותנים פתרונות יצירתיים ועיצוביים אל הבית ומקנים לו הרגשה מודרנית.

עבודות אלומיניום זה משהו מוכר- בכל מסעדה בחורף אולי נתקלתם בעבודת אלומיניום שיוצרת עוד חדרון מקורה שבו ניתן לשבת- כאילו בחוץ, אבל בעצם בפנים.
עבודות אלומיניום הן מרובות- מויטרינות לבעלי עסק, חלונות בלגיים, תריסים חשמליים, דלתות אינטרקום- כל אלה עבודות אלומיניום שכיחות שרואים בהרבה מקומות.

מה היתרון שלהן? עבודות אלומיניום מאפשרות ליצור מגוון פתרונות שיהיו גם אסתטיים וגם יעילים בתוך הבית- תריסים חשמליים הופכים את החיים שלנו ליותר בעלי יוקרה- האפשרות לפתוח ולסגור את החלון בלחיצת כפתור (וחשוב שזה יהיה מותקן נכון כדי שלא יעשה בעיות).
דלתות אינטרקום שמהוות עוד קו הגנה לבית שלנו (ומאפשרות לנו לשמוע או לראות מי נמצא בחוץ לפני שהוא נכנס לשטח הבית וכך מאפשרות לנו את הבחירה האם להכניס אותו או לא).
יצירת חדרים "שקופים" בעלי שלדת מאלומיניום וזכוכית, כך שבאזורים מועדפים כמו מרפסות, בריכות מקורות או אפילו ג'קוזי באמצע החצר יהיה אפשר לשבת ברוגע ולצפות בכוכבים שבשמיים בזמן שמתענגים בתוך זרם הבועות.

עבודות אלומיניום יוצרות יוקרה. הן מקנות הרגשה יוקרתית לבית (צבע הכסף- צבע של יוקרה) ונותנות מראה אסתטי ואלגנטי, כמו גם מראה מאוד מודרני, לבית.
מלבד עדיפות על חומרים אחרים שעשויים לא להיות עמידים כמו אלומיניום (במקרים של תריסים, למשל), עבודות אלומיניום באות עם עוד יתרונות, ואלה תלויים כמובן במה שאתם צריכים וכמה אתם יכולים להרשות לעצמכם את זה. בהצלחה!
 

מפתחים | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים | דלתות פנים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מפתחים © 2009