מפתחים
פורטל הדלתות, חלונות והמפתחים המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   

מתכות הם יסוד מצוי בעולם מאז ומתמיד. ומאז ומתמיד האדם מעבד את המתכת לטובת הצרכים שלו.

אם ננסה לחשוב מהי המתכת בה אנו עושים את השימוש הרב ביותר כנראה שמיד נחשוב על הברזל.

אבל זו טעות. דווקא מתכת אלומיניום היא זו שאנו עושים בה את השימוש הרבה ביותר.

 

אלומיניום כשלעצמו היא לא המתכת האידאלית לעבודה וזאת כיוון שיש לה חוזק מתיחה נמוך. כלומר, בקלות המתכת מאבדת את צורתה הקשיחה וניתן לעשות בה שינויי צורה בקלות יחסית. כמובן שבצורה זו האלומיניום היא לא המתכת המושלמת וכמובן שהאלומיניום שמשמש אותנו בתעשיות השונות הוא לא האלומיניום הטהור.

 

סגסוגת היא ערבוב של שני יסודות כאשר אחד מהם הוא יסוד מתכתי. אז אלומיניום שמעורבב עם חומרים כמו אבן נחושת ומגנזיום, סגסוגת זו מייצרת חומר אלומיניום שאומנם אינו טהור אך יש לו תכונות מתאימות ביותר שמאפשרות לנו לעשות בו שימוש בתעשיות שונות ומגוונות, שימוש רב בהחלט.

 

אנו עושים שימושים שונים באלומיניום בתעשיות שונות. אלומיניום בתעשיית הרכב, אלומיניום בתעשיית המטוסים, אלומיניום בפסי רכבת, כלי שיט, כלי טיסה, אלומיניום מככב בתחום הבנייה שם אפשר לראות הרבה מסגרות של חלונות העשויות מאלומיניום, שם אפשר לראות מסגרות של דלתות מאלומיניום, וגם בבנייה של הגבס עושים הרבה שימוש פנימי באלומיניום.

 

בתעשיית האלקטרוניקה עושים הרבה שימוש באלומיניום ואפשר לראות את האלומיניום גם על התקליטורים. האלומיניום משמש גם במוליך.

 

האגדה מספרת על צורף רומאי שהציג לקיסר שלו צלחת מאלומיניום. הוא כמובן לא ידע לנקוב בשם אלומיניום והוא גם לא גילה את סוג החומר ממנה עשויה הצלחת. הצלחת היתה מאוד מיוחדת והותירה רושם רב על אותו קיסר. היא היתה בצבע בהיר כמו הכסף והיא הייתה קלה מאוד. אותו צורף נשאל בנוגע לטיב החומר ואופי הכנסתו. הוא כמובן לא סיפר ובמקום זאת השיב שרק הוא והאלים יודעים להכין את אותו החומר. הוא רצה לשמור לעצמו זכות יוצרים על הגילוי הפנטסטי שלו. לו רק ידע עד כמה פנטסטי. בכל מקרה, אותו קיסר שהיה כנראה איש מחושב מאוד, מיד לנגד עיניו ראה אותו קיסר את הערך ההולך פוחת ונעלם של כל כלי הכסף והזהב שלו, ואותו צורף שחשב לעצמו שזה עתה מצא לו אוצרות, זכה לעריפת ראשו.

 

האלומיניום לוקח חלק מהעוגה של הנחושת. בתעשיית המחשבים למשל משמשים גופי קירור מאלומיניום בקרבת המעבדים השונים של המחשב וזאת בגלל שהאלומיניום גם יודע להעביר חום בצורה טובה והוא גם זול ונוח לעיבוד. לאותו תפקיד למשל, היתה עדיפה מתכת הנחושת אילולא היתה קשה לעיבוד ונוסף על כך יקרה. פה למשל האלומיניום לוקח לנחושת חלק מהעוגה. כך גם כשעושים שימוש באלומיניום להולכה של חשמל. הנחושת עדיפה לשם כך אך יקרה יותר וכך האלומיניום נבחר.

 

עבודות אלומיניום בחיפה

 

העיצוב והבנייה המודרנית, גרמה להרבה אנשים לעצב ולבנות בחומר זה.בחיפה למשל, שהיא עיר תוססת ויש בה הרבה תנופה של בנייה, ניתן למצוא הרבה בעלי מקצוע בתחום עבודות אלומיניום בחיפה.  מקצוע זה, הפך להיות יותר מבוקש בגלל הפופולריות שלו, ובגלל היתרונות הרבים שיש באלומיניום. התחזוקה של האלומיניום היא אפסית לעומת חלונות או דלתות או תריסים מעץ והאלומיניום מחזיק הרב שנים מעמד. ניתן לראות הרבה עבודות אלומיניום בחיפה מכל מיני סוגים כמו למשל בנייה של פרגולות העשויות מאלומיניום, חניות מקורות, פרזול, תרסים חשמליים ועוד הרבה מוצרים הקשורים לאלומיניום. חלונות בלגיים למשל הפכו להיות מאוד מבוקשים בשנים האחרונות וניתן למצוא אותם גם מאלומיניום. ישנן הרבה חברות העוסקות עם עבודות אלומיניום בחיפה שיוכלו לענות למבוקשכם, השירות יהיה אדיב, מקצועי ואמין. עבודות אלומיניום, יכולו לכלול גם ייצור של ידיות או מוצרי פרזול שונים לבית כמו גם ידיות לארונות המטבח למגרות ולארונות בידר האמבט.

 

כיצד כדאי לבחור אנשי מקצוע בתחום האלומיניום בחיפה?

 

אנו תמיד אוהבים לבחון ולבדוק בעלי מקצוע במיוחד כאלה שעוסקים עם עבודת אלומיניום בחיפה. כדאי תמיד לבקש מהחברה העוסקת בעבודות אלומיניום לראות עבודות שונות שהיא ביצעה על מנת להתרשם לפני שאנו מחליטים אם זו החברה שמתאימה לנו לביצוע עבודות אלומיניום. יש הרבה תחרות של בעלי מקצוע בתחום עבודות אלומיניום בחיפה, במו בכל עיר מרכזית וגדולה, ייתכן ואתם תתבלבלו לבחור את בעלי המקצוע בתחום האלומיניום בעיר זו, אך התחרות בהחלט יכולה להועיל לכם מבחינת המחיר, ככל שהתחרות גדולה יותר, כך תוכלו למצוא מחיר זול יותר ולנצל זאת לטובתכם. אם ראיתם עבודות אלומיניום אצל חברים וקרובים והתרשמתם לטובה, כדאי כי תשאלו אותם מי בעל המקצוע על מנת שתוכלו להיעזר בו.

 

מדוע האדריכלים מעדיפים דווקא את עבודות האלומיניום בבנייה או בשיפוץ

 

לא לחינם האדריכלים מעדיפים חלונות מאלומיניום תריסים, פרגולות וכדומה, העשויים דווקא מאלומיניום, היות וניתן לעבוד אתם קלות ולעצב חלונות ועבודות פרזול שונות, העלות שלהם כאמור היא הרבה יותר זולה, האלומיניום עמיד בכל מיני תופעות של מזג האוויר, הוא אינו מחליד ומחזיק מעמד להרבה מאוד שנים.

 
 
מפתחים | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים | דלתות פנים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מפתחים © 2009